نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

اینکه ماشین لباسشویی دوو شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی دوو شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی دوو در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات دوو آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش لباسشویی دوو

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز DAEWOO می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی دوو و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت دوو، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی دوو به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات دوو یا خدمات پس از فروش DAEWOO است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مساله به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر به وجود می آید و برای رفع آن باید نسبت به تمیز کردن فیلتر و تعویض پمپ تخلیه اقدام کرد.

خراب شدن موتور و یا آسیب دیدگی تسمه می تواند باعث کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

اگر تایمر و یا برد اصلی دچار مشکل شود، برنامه شستشو متوقف شده و ناتمام باقی می ماند. رفع این مشکل منوط به تعمیر و یا تعویض این قطعات است.

گاهی دستگاه به آرامی پر می شود و یا به طور کلی از آب پر نمی شود و یا برعکس بسیار سریع و بیش از اندازه از آب پر می شود. در این حالت به احتمال زیر شیر برقی و یا هیدروستات دستگاه دچار اشکال شده اند و لازم است که تعویض شوند.

این مشکلات به دلیل آسیب دیدن بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها ایجاد می شود و باید یک متخصص، دستگاه را چک کرده و قطعات معیوب را تعویض یا تعمیر کند.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی دوو

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی دوو که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات دوو را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • IE: مشکل در وارد شدن آب به داخل دستگاه

 • OE: وجود مشکل در تخلیه آب دستگاه

 • UE: متعادل و متوازن نبودن لباس ها در داخل ماشین لباسشویی

 • LE: خطای باز بودن درب

 • E2: خطای ورود بیش از حد آب به داخل دستگاه

 • E3: تشخیص خطای موتور فن به دلیل گیر کردن فن موتور

 • E5: خطای ولتاژ بالا به دلیل گیر کردن لباس در بین دیگ و چرخش آن

 • E7: خطای جهت چرخش؛ در این حالت دیگ و موتور در جهت عکس آنچه باید می چرخند.

 • E8: خطای موتور

 • H1: خطای سنسور دمای خشک کن

 • H3: گرم شدن بیش از حد المنت خشک کن

 • H4: گرم شدن بیش از حد المنت

 • H6: مشکل در المنت حرارتی

 • H7: مشکل در المنت حرارتی خشک کن

 • H8: خطای نبود آب در داخل دستگاه

 • PEF: خطای فیلتر دستگاه به دلیل مسدود شدن فیلتر، کار نکردن پمپ تخلیه و یا نصب لوله تخلیه در ارتفاع بیش از یک متر

 • IB: مشکل در ترانزیستور دوقطبی به دلیل خراب بودن برد الکتریکی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی دوو

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی دوو توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید

 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.

 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.

 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید.

 • پس از چند بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.

 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و سریعا با یکی از نمایندگی ها یا تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی دوو برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.

 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش معتبر ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی دوو

در صورتی که ماشین لباسشویی دوو شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی دوو را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل لباسشویی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۵,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۵,۰۰۰
۳ تعویض شیلنگ و ورودی آب ۱۵,۰۰۰
۴ تعویض لاستیک دور درب ۱۰۰,۰۰۰
۵ تعویض شیلنگ هیدروستات ۳۰,۰۰۰
۶ تعویض جاپودری و خرطومی جاپودری ۶۵,۰۰۰
۷ تعویض شیلنگ خروجی ۲۵,۰۰۰
۸ تعویض خرطومی زیر دیگ لباسشویی دوو ۶۵,۰۰۰
۹ تعویض تایمر مکانیکی ۱۸۰,۰۰۰
۱۰ تعویض تایمر الکترونیکی ۱۲۰,۰۰۰
۱۱ تعویض پایه کلاج یا کمک هر دو عدد ۱۲۰,۰۰۰
۱۲ تعویض میکروسوئیچ ۴۰,۰۰۰
۱۳ تعویض موتور ماشین لباسشویی دوو ۵۰,۰۰۰
۱۴ تعویض المنت پمپ ۸۵,۰۰۰
۱۵ تعویض شیربرقی ۳۵,۰۰۰
۱۶ نصب و آموزش کار با لباسشویی daewoo ۶۵,۰۰۰
۱۷ تعویض تسمه ۳۰,۰۰۰
۱۸ تعویض بلبرینگ موتور هر دو عدد ۴۵,۰۰۰
۱۹ تعویض بلبرینگ سه نظام و کاسه نمد بدون تراشکاری و بدون دیگ ۳۰۰,۰۰۰
۲۰ تعویض دیگ یا آبکش کامل بدون هزینه قطعات ۳۲۰,۰۰۰
۲۱ تعویض برد ماشین لباسشویی دوو ۱۰۰,۰۰۰

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی DAEWOO

شرکت دوو الکترونیک یکی از شرکت‌های اقماری گروه دوو به شمار می رود که فعالیت خود را از سال ۱۹۷۱ در صنعت تولید لوازم خانگی در کشور کره جنوبی آغاز نمود. تا پیش از بحران مالی آسیا در سال ۱۹۹۷، شرکت دوو پس از هیوندای، دومین شرکت بزرگ در کره محسوب می شد و از دهه ۹۰ به عنوان دهه حضور پرقدرت لوازم خانگی دوو در بازارهای بین‌المللی یاد می شود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی جدید دوو می توان به انواع برنامه های شستشو، صفحه نمایش دیجیتال، شستشو با بخار، برنامه ضد چروک، انواع سنسورها، موتور inverter direct drive و تمیزکن خودکار ماشین لباسشویی اشاره نمود